Partnereink

Partnereink

Vanessia Kft.

image

A Vanessia Kft. 12 éves múltja során közel 3000 nyertes pályázat megvalósításában működött közre, mintegy 50 milliárd Ft támogatás kihelyezését segítette elő közel 2000 ügyfele részére. Jelenleg 16 főállású tanácsadót, 14 projektmenedzsert és 8 külsős szakembert foglalkoztatnak. Működésünk kiterjed az ország egész területére, irodáink Budapesten, Pécsett és Debrecenben találhatóak. Sikerdíjas pályázatkészítést vállalnak, mely díjból a Takarékszövetkezetek és a Takarékbank ügyfelei részére 10% kedvezményt biztosítanak. A kis- és középvállalkozási szektor mellett egyre gyakrabban veszik igénybe szolgáltatásaikat a közszféra szereplői: önkormányzatok és azok intézményei, (egészségügy, oktatás, szolgáltatás, művelődés) is a hazai és uniós pályázatok során. Pályázatírói tevékenységen túl projektmenedzsmenttel, közbeszerzési tanácsadással, képzési-, humánerőforrás-fejlesztési tanácsadással, valamint hiteltanácsadással, a beruházások optimális finanszírozási szerkezetének meghatározásában is közreműködnek.

Elérhetőség megyei illetékességgel:
Budapest, Nógrád
Miklós István Gábor: e-mail: istvan@vanessia.hu, mobil: +36 30 381 5390
Bacskai Attila: e-mail: attila@vanessia.hu, mobil: +36 20 400 4422

Vas, Komárom-Esztergom, Fejér
Rapcsák Dániel: e-mail: daniel@vanessia.hu, mobil: + 36 20 400 4413
Bujdosó Ilona: e-mail: ilona@vanessia.hu, mobil: +36 20 400 4419

Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád, Békés
Papp Róbert: e-mail: robi@vanessia.hu, mobil: +36 30 368 2006
Szántó Petra: e-mail: petra@vanessia.hu, mobil: +36 30 335 2482

Győr-Moson-Sopron, Veszprém
Ambrus Tamás: e-mail: tamas@vanessia.hu, mobil: +36 20 458 1475
Kistamás Tünde: e-mail: tunde@vanessia.hu, mobil: +36 20 400 4415

Baranya
Lengyel Enikő: e-mail: eniko@vanessia.hu, mobil: +36 30 894 7676
Talján Zsuzsanna: e-mail: tzsuzsanna@vanessia.hu, mobil: +36 20 405 6912

Somogy, Zala, Tolna
Toller Helga: e-mail: helga@vanessia.hu, mobil: +36 20 417 5568
Szekér Bernadett: e-mail: bernadett@vanessia.hu, mobil: +36 20 405 6662

Hajdú-Bihar, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén
Pólyik Viola: e-mail: viola@vanessia.hu, mobil: +36 20 400 4412
Kovács Krisztina: email: krisztina@vanessia.hu, mobil: +36 30 336 0902

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hermann-Liktor Éva: e-mail: heva@vanessia.hu, mobil: +36 20 367 9668
Kálmán Linda: linda@vanessia.hu, mobil: +36 30 417 1214

További információ (link: a www.vanessia.hu-ra)
 

 

Lábléc - közérdekű információk

Copyright 2010 takarekbank

E honlap megfelelő működéséhez „sütiknek” nevezett adatfájlokat (angolul: cookie) helyezünk el a számítógépén, ahogy azt más, majdnem minden honlappal rendelkező cég is teszi. További információk...